Kargo Teslimat

Kargo - Teslimat

Siparişleriniz 1-3 iş günü içinde özenle hazırlanarak kargo yetkililerine teslim edilirler. (*Resmi günler, hafta sonları ve Cuma 16:00'dan sonra gelen siparişler ilk iş günü işleme alınırlar. **Kampanya dönemleri yaşanan yoğunluktan dolayı bu süre uzayabilmektedir.)

Kargolarınız UPS Kargo güvencesi ile hafta içi günlerde İstanbul içi 1-2 iş günü, İstanbul dışı 2-4 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır. (İlgili süreler mücbir sebeplere ve uzak noktalara göre değişiklik gösterebilir.)

Siparişiniz yola çıktığı an tarafınıza içinde kargo takip bilgisinin ve kargo teslimat tarihinin olduğu bir sms ve mail bilgilendirmesi yapılacaktır. Türkiye'nin her yerine kargo gönderim ücreti 9.99 TL'dir. 149 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

İade Kargo

  • Türkiye'nin farklı noktalarında bulunan birçok UPS Kargo şubesi arasından seçim yaparak (UPS iletişim numarası: 444 00 66) aşağıda yer alan adres ve gönderi kodu ile kargonuzu ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz. ( AVVA İNTERNET ÜCRETSİZ GÖNDERİ KODU: 61YA32  )

  • Online Depo İade Adresi

    Basın Express Yolu

    Cemal Ulusoy Caddesi No:49 34303

    Yenibosna-Bahçelievler/İSTANBUL