İade&Değişim Şartları

İade&Değişim ve İptal Şartları

Üye hesabınız üzerinden online iade&değişim talebinizi Hesabım-İade taleplerim alanından bize iletebilirsiniz. Hemen talep oluşturmak için lütfen tıklayınız

İade Koşulları

Avva.com.tr' den satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış olması koşuluyla, otuz (30) gün içerisinde faturanızla birlikte iade edebilirsiniz.

Beden değişimi yapmak istediğiniz ürünlerimizi mağazalarımızda dilediğiniz bedeniyle değiştirebilirsiniz. Mağazalarımızda beden ve renk değişimi dışındaki değişimler yapılamamaktadır.

İade işlemini yapmak için;

  • Faturanızın arkasında yer alan iade formunu iade etmek istediğiniz ürün kodu ve iade nedeni ile birlikte eksiksiz olarak doldurunuz ve faturayı da gönderi paketinin içerisine yerleştiriniz.

  • İade etmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı olduğumuz UPS Kargo firması ile ücretsiz olarak iade depo adresimize (adres aşağıdadır) gönderebilirsiniz. UPS Kargo dışındaki kargo firmaları vasıtasıyla yapılan gönderilerin ücreti müşterimize aittir.

  • İade ürün gönderimi yaparken, isterseniz UPS Kargo'nun 444 00 66 numaralı telefonundan ulaşarak bulunduğunuz adrese kurye çağırabilirsiniz. Gelen kuryeye 7338VW cari kodlu AVVA İNTERNET için iadeniz olduğunu söyleyerek iade/değişim paketinizi ücretsiz olarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Yine isterseniz size en yakın AVVA mağazasına ürünü teslim ederek, iade depomuza ulaşmasını talep edebilirsiniz. (İade süreciniz, mağazaya teslim ettiğiniz ürünün iade depomuza ulaşması ile başlar. Bunun dışında mağaza kasalarında herhangi bir iade işlemi yapılamamaktadır) Size en yakın mağazamızı bulmak için tıklayınız

  • İade işlemi için tarafımıza ulaşan ürün, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olup olmadığı konusunda incelenecek olup, iadeye uygun olması durumunda işlem onaylanarak iadesi alınacaktır.

Sipariş İptali

Tüketici hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden cayma hakkınızı siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce de kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin kargoya teslim edildi bilgisi e-mail ile bildirilmeden önce musterihizmetleri@avva.com.tr adresine iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürünle ilgili bilgi vermelisiniz. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmişse tüketici koruma kanunu gereği otuz (30) gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz

Geri Ödeme

İadesi onaylanan ürününüzün tutarı yedi (7) iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacaktır ve tarafınıza sistemde kayıtlı olan mailiniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

Not: Bankanıza yapacağımız iadenin hesabınıza yansımasında yaşanacak olası gecikmelerden çalıştığınız banka sorumludur.

DEPO İADE ADRESİ

Basın Express Yolu

Cemal Ulusoy Caddesi No:49 34303

Yenibosna-Bahçelievler/İSTANBUL