İade&Değişim Şartları

 

İade&Değişim Şartları

İade Koşulları

Önemli 1: Avva.com.tr üzerinden satın almış olduğunuz ürünleri, sipariş tarihinizden itibaren otuz (30) gün içinde kullanılmamış olması şartı ile tarafımıza göndererek geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Önemli 2: Değişim işlemimiz yoktur, merkezimize gönderilen ürünlere yalnızca iade prosedürü uygulanmaktadır.

Önemli 3: Trendyol.com, Hepsiburada.com, N11.com, Lidyana.com ve Morhipo.com üzerinden AVVA ürünlerini satın aldığınız takdirde, ilgili web sitesinin iade/değişim ve kargo şartlarına tabi olursunuz. Aşağıdaki yönlendirmeler yalnızca avva.com.tr siparişleri için geçerlidir (!)

Nasıl İade Yaparım?

1. İçine faturanızı da koyarak paketi hazırlayın
 

  • Ürünleri orijinal ambalajında güvenli bir şekilde paketleyin ve satın alma faturasını eklemeyi unutmayın. Faturanızın alt kısmında yer alan iade bölümünde iade isteğinizi belirtmeniz ve ilgili bölümleri doldurmanız gerekmektedir.

  • Faturanızı bulamıyorsanız, mail adresinizden e-arşiv faturanıza ulaşabilirsiniz veya 0850 360 28 82 No’lu müşteri hizmetlerimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

2. UPS Kargo'yu arayarak adresinizden ücretsiz olarak alım talebinde bulunabilirsiniz

UPS Kargo’nun 444 00 66 numaralı telefonunu aramanız, sipariş numaranızı ve AVVA’nın ücretsiz gönderi kodunu (7338VW) belirtmeniz yeterlidir. Ayrıca paketin alınacağı tarihi ve saati de belirtebilirsiniz.

Online Depo İade Adresi

Basın Express Yolu

Cemal Ulusoy Caddesi No:49 34303

Yenibosna-Bahçelievler/İSTANBUL

Değişim Şartları

Değişim işlemimiz yoktur, merkezimize gönderilen ürünlere yalnızca iade prosedürü uygulanmaktadır

Sipariş İptali

Tüketici hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden cayma hakkınızı siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce de kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin kargoya teslim edildi bilgisi e-mail ile bildirilmeden önce [email protected] adresine iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürünle ilgili bilgi vermelisiniz. Eğer siparişiniz kargoya teslim edilmişse tüketici koruma kanunu gereği otuz (30) gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz

Geri Ödeme

İadesi onaylanan ürününüzün tutarı yedi (7) iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacaktır ve tarafınıza sistemde kayıtlı olan mailiniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır.

Not: Bankanıza yapacağımız iadenin hesabınıza yansımasında yaşanacak olası gecikmelerden çalıştığınız banka sorumludur.