Filtreleme
RenkBeden

Fiyat Aralığı

Yeni Sezon Bermuda

Bermuda pantolonlar, erkek giyim kategorisinde en çok rağbet gören ürünlerdir. Yaz aylarında, gerek deniz kenarında gerekse şehir içinde gömlek ve t-shirtlerle kombinlenerek hoş bir görünüm ortaya çıkaran bermuda pantolonlar, diğer erkek giyim ürünlerinde olduğu gibi, yeni sezonda birbirinden farklı modellerle dikkat çekmektedir. 

   Bermuda pantolonlarda şıklık ve kalite üzerine aranan her model, Avva tarafından erkeklerin ihtiyacını karşılamak üzere satışı yapılan ürünlerdir. Erkek giyim modasını en iyi şekilde yansıtan bermuda modeller, yazın en fazla satışı yapılan erkek giyim ürünleridir. Değişik tasarım ve renkleriyle, herkesin tarzına uyum sağlayacak modeli bulabileceği çeşitliliğe sahip olan bermudalar, her sezon erkek giyim modasındaki yerini daha da sabitleştirmektedir. Günlük veya spor kullanıma yönelik olarak satışa sunulan bermuda modelleri arasından, herkes kendi tarzına uygun olanı bularak, kendi stilini yansıtabilir. Daha çok kullanımının rahat olmasından dolayı tercih edilen bermudalar, desenli, örme, parça boya ve chino modelleriyle, farklı tarzların en şık yansıtıcısı olacak niteliktedir. 

    Cepli veya cepsiz değişik modelleri bulunan bermudalar, deniz kenarında, günlük şehir içi çarşı turunda ve çeşitli spor aktiviteleri yaparken kullanılması açısından, erkek giyimin en önemli parçalarıdır. Bermudanın erkek giyimdeki yerini ve önemini bilen Avva, ihtiyaçları karşılamak üzere üretimini gerçekleştirdiği kaliteli ürünlerini satışa çıkarmaktadır. Yeni sezon erkek bermuda kategorisi adı altında satışa çıkarılan ürünler, hem çok çeşitli hem kaliteli hem de ekonomiktir.

Tüm Markalar
1
49,90 TL KDV Dahil
179,90 TL KDV Dahil
49,90 TL KDV Dahil
179,90 TL KDV Dahil
49,90 TL KDV Dahil
179,90 TL KDV Dahil
49,90 TL KDV Dahil
179,90 TL KDV Dahil
49,90 TL KDV Dahil
179,90 TL KDV Dahil

Sıralama Seçiniz

1