HAKKIMIZDA

 

Erkekgiyimine yeni bir anlayış getirerek moda dünyasında iddialı bir çıkış yapanAVVA, genç, sofistike, güncel ve özgün çizgisiyle çok kısa sürede stil sahibierkeklerin ruhunu yansıtan farklı bir moda dili oluşturdu.


AVVA, dünyamodasında bir Türk markası olarak beğeni toplamaya devam ederken, özgüntasarımları ve kalite anlayışıyla, kısa zamanda Türkiye tekstil sektörünün deen önemli markalarından biri oldu. 


AVVA'nınkurulduğu 2000 yılından itibaren dünya genelinde yakaladığı itibar ve ticaribaşarı ile markanın doğduğu ülke olan Türkiye'de de yatırımlarını sürdüren DidoGroup; AVVA'yı gerek şirket, gerekse bayi mağazaları aracılığıyla Türkiye'de degüçlü ve bilinen bir marka konumuna getirdi. Markanın Türkiye genelinde 60,yurtdışında ise 20 concept mağazası bulunuyor.


Bugün Almanya, Romanya, Özbekistan, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Fas,Mısır, Suriye ve Libya'da mağazaları olan, Amerika'da 600'ün üstünde satışnoktası bulunan, 120 ülkede tescillenmiş bir marka konumuna gelen AVVA, dünyagenelinde 4 binin üzerinde noktada moda severler ile buluşuyor.


ABOUT US

 

AVVA, which had a assertive entrance bringing a new conception to men's wear, has composed an genuine fashion language, that is reflecting men's spirit, who have style, by the sophisticated, young and trendy collections.


AVVA has become one of the most important brands of Turkish textile sector, with its genuine designs and quality, while continuing to get admiration in fashion globally as a Turkish brand.


Dido Group has continued it's investments in Turkey, with the prestige and commercial success gained globally since 2000 and took AVVA in a strong and well known position in Turkey with franchise and own stores. The number of concept stores Avva has is, 60 in Turkey, 20 in abroad.


Today, AVVA is a brand which has stores in, Germany, Romania, Uzbekistan, Russia, Ukraine, Saudi Arabia, Morocco, Egypt, Syria and Libya, whose products are sold in more than 600 points in USA, being a registered brand in 120 countries, and its products has been sold in more than 4000 corners in all over the world.