BİZ KİMİZ

Erkek giyimine yeni bir anlayış getirerek moda dünyasında iddialı bir çıkış yapan AVVA, genç, sofistike, güncel ve özgün çizgisiyle çok kısa sürede stil sahibi erkeklerin ruhunu yansıtan farklı bir moda dili oluşturdu.

AVVA, dünya modasında bir Türk markası olarak beğeni toplamaya devam ederken, özgün tasarımları ve kalite anlayışıyla, kısa zamanda Türkiye tekstil sektörünün de en önemli markalarından biri oldu.

AVVA'nın kurulduğu 2000 yılından itibaren dünya genelinde yakaladığı itibar ve ticari başarı ile mağazacılık alanında gitgide büyüyen Avva yurtiçinde 83, yurtdışında ise 44 mağazasıyla toplamda 127 satış noktasında erkek modasına yön veriyor.

Bugün Almanya, Romanya, Özbekistan, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Bulgaristan ve Libya'da mağazaları olan, Amerika'da 600'ün üstünde satış noktası bulunan, 120 ülkede tescillenmiş bir marka konumuna gelen AVVA, dünya genelinde 4000 üzerinde noktada moda severler ile buluşuyor.

 

AVVA ERKEĞİ

 

25-45 yaş aralığında moda ve trendlere önem veren, günün her anına uyabilecek parçaları tercih eden maceracı, neşeli aynı zamanda sofistike ve tutkulu erkeklerin giyim yolculuğunu anlatmakta.

 

MOTTO

 

“Hayatın her anında AVVA”

Erkek modasının yükselen trendi olan smart casual tarzını benimseyen AVVA, günlük hayatın koşturmacasında hareket alanını kısıtlamayan, erkeklerin kendini şık ve iyi hissetmesini amaçlıyor.

 

MARKA POLİTİKAMIZ

 

Müşteri odaklı

Tasarım odaklı

Günün her anına uygun tasarımlar

 

TASARIMLARIMIZ VE ANLAYIŞIMIZ

Detaylar ile dikkat çeken tasarımlar

Sezon trendlerini yakalayan dikkat çeken ürünler

Kaliteli ürün anlayışı