GİZLİLİK BİLDİRGESİ

Avva.com.tr'de sizleredaha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgialanlarınız, e-posta vb.) talep ediyoruz. AVVA bilgisayarlarında toplanan bubilgileri, dönemsel kampanya çalışmalarımızda, müşterilerimize yönelik kurgulayacağımızözel promosyon faaliyetlerimizde ve ilgi alanlarınıza yönelik e-postalarısizlerle paylaşmamız için yapacağımız müşteri "sınıflandırma"çalışmalarında, sadece AVVA bünyesinde kullanılmaktadır. Bunun dışında AVVA'nın,tarafınızdan siteye kayıt formunda yazılmış olan veya daha sonra tarafınızcagüncellenen adres, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğeriletişim bilgileriniz üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi vediğer yollarla iletişim, pazarlama, reklam, tanıtım, bildirim ve diğeramaçlarla tarafınıza ulaşma hakkı bulunmaktadır. Tarafınızca, işbu gizlilikbildirgesini ve üyelik sözleşmesini kabul etmekle aksine bir yazılıbildiriminiz olmadığı müddetçe AVVA'nın tarafınıza yönelik yukarıda belirtileniletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektesiniz. Avva.com.tr;siparişlerinizin tarafınıza doğru, hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslimedilmesini temin etmek için; teslimat çözüm ortağı Kargo firması ile adres veiletişim bilgilerinizi, sizlerin adına bu hizmeti ilgili firmadan alması sebebiile paylaşacaktır.

Üyelik formlarındatoplanan bilgileriniz, tarafınızın haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın,yukarıda belirtilen durumlar haricinde üçüncü şahıslarla kesinliklepaylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve desatmamaktadır.

Avva.com.tr, site kullanımısırasında izlediği ziyaretçi hareketi ve tercihlerini analiz ederekyorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, avva.com.trmüşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla AVVA iş ortakları ile paylaşılabilecektir.

Cevaplanması bütünüylekullanıcının tercihine bırakılmış anket sorularının analiz ve yorumlanması ise,yine yukarıda belirtilen etik çerçevelerle sınırlı olmak kaydıyla istatistikselveriler olarak üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılabilecektir.

Ödeme sayfasında paylaştığınızkredi kartı bilgileri, güvenliği en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde avva.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.